Bezskrutkové svorky Bals QUICK-CONNECT - nová technológia

1.3.2016

Technológie bezskrutkových svoriek v našom programe zásuviek a vidlíc sa neustále vyvíja.
Dlhodobo, za podpory niekoľkých patentov, skvalitňujeme spoje v 3, 4 a 5pólovej technike v krytí IP44 i IP67 a to až do striedavého prúdu 63A. 

Výhody vylepšenej technológie bezskrutkových svoriek

Pružinové svorky majú skúšky VDE a sú pre EU patentované. Vďaka zavádzaniu inovatívnych technológií docieľujeme väčších kontaktných plôch v svorkách s vyššou prítlačnou silou a zároveň dosahujeme nižších pracovnýchch teplôt spojov ako v samotných svorkách, tak aj v kolíkových puzdrách u zapojených vidlíc či spojok a výrazne tým predlžujeme životnosť celej zostavy.

V spojení s novovyvinutým telom vidlice, zásuvky či spojky, ktoré aj vďaka farebnému rozlíšenie svorkových vstupov umožňujú bezchybné zapojenie, sú svorky Bals QUICK-CONNECT inovatívnym spôsobom jednoduchého a rýchleho pripojenia vodičov. Oproti staršiemu typu bezskrutkových svoriek možno ľahkým tlakom na zaisťovací kolík (tzv. Top-Down systém) docieliť ľahko kvalitného spojenia a celé priebežné prekáblovanie tak uskutočniť rýchlejšie a s vyšším komfortom.

Ďalšou neoceniteľnou výhodou radu zásuviek a vidlíc Bals QUICK-CONNECT sú inovatívne vývodky s jedinečným sytémom MULTI-GRIP, ktorý umožňuje rýchlo, pevne, ale šetrne, zovrieť rôzne prierezy káblov a zároveň umožňuje neustálu kontrolu spoľahlivého upevnenia kábla s potrebným prítlakom a to v krytí IP67.

 
 

Fotogalerie

 

← zoznam aktualit

 

Všetky naše produkty zakúpite v našej rozsiahlej predajnej sieti. V prípade otázok nás kontaktujte.

Kontaktujte nás