Esylux - partner denného svetla

28.3.2017

Spoločnosť N.G. Elektro Trade, a.s. distribuuje od roku 2017 ako výhradný zástupca pre český a slovenský trh sortiment nemeckej spoločnosti ESYLUX.

ESYLUX dlhodobo vyvíja a vyrába moderné LED svietidlá a snímače pohybu i prítomnosti s prvotriednou technikou a prevedením. Vlastná produkcia tak umožňuje ponúknuť kvalitné a energeticky efektívne riešenia osvetlenia s využitím automatizovaného inteligentného riadenia. ESYLUX je držiteľom viac ako 100 vlastníckych práv a patentov pre európsky trh.

Vrcholom sofistikovaných osvetľovacích systémov sú systémy biologicky účinného osvetlenia, navrhnuté v súlade s doporučeným plánovaním podľa DIN SPEC 67600, ktoré pozitívne pôsobí na ľudský organizmus a jeho prirodzený rytmus  behom celého dňa.

Technológia ESYLUX SymbiLogicTM zaisťuje automatické riadenie intenzity umelého svetla a jeho teploty chromatickosti v dobe prítomnosti osôb. To všetko sa potom deje s prihliadnutím k aktuálnej dennej dobe a miere prirodzeného slnečného svitu, ktorý do priestoru dopadá.

ESYLUX ako jeden z prvých výrobcov na svete ponúka všetko, čo je treba k vytvoreniu dostatočného a ergonomického osvetlenia, ktoré je nevyhnutné pre kvalitný život človeka a zároveň šetrné voči prírodným zdrojom.

PR článok na stiahnutie tu

 
 

← zoznam aktualit

 

Všetky naše produkty zakúpite v našej rozsiahlej predajnej sieti. V prípade otázok nás kontaktujte.

Kontaktujte nás