Nová generácia zásuvkových kombinácií VARIABOX od NG ENERGY

5.3.2016

Už 15 rokov je značka NG ENERGY synonymom kvality v segmente zásuvkových kombinácií. Vďaka svojmu spracovaniu a použitým komponentom sú tieto zásuvkové kombinácie inštalované v priemyselných areáloch ťažkej výroby, armáde a iných - jednoducho tam, kde sa nedajú robiť kompromisy.

Teraz prichádzame na trh s úplne novou radou zásuvkových kombinácií VARIABOX, ktorá je vo svojom princípe úplne jedinečná a otvára zákazníkovi možnosti, ktoré mu žiadny iný výrobca nie je schopný ponúknuť.

Nová rada VARIABOX spĺňa všetky požiadavky moderných zásuvkových kombinácií - jednoduchosť, efektivitu a bezpečnosť.

Stavebnicový systém VARIABOX je ponúkaný v dvoch radách - nástenné a prenosné prevedenie v piatich rôzných veľkostiach puzdier S, M, L, XL a XXL, ktoré môžu byť zostavované a prepojované do väčších celkov.
Konštrukcia zásuvkových kombinácií je zvolená tak, aby splnila individuálne požiadavky a želania jednotlivých zákazníkov. Zásuvkové kombinácie VARIABOX sú nabité novinkami, ale i osvedčenými a praxou preverenými technológiami, ktoré uľahčujú prácu, šetria čas a umožňujú komfortné pripojenie. Robustné konštrukcie, kvalitný materiál a spracovanie, systém zatvárania okienka One Touch Close, radiálne tesnenie, výsuvné montážne lišty, jednoduché otváranie vrchného dielu, zaveseného na bočných pántoch a zásuvky QUICK CONNECT. To sú prvky, ktoré zaisťujú novým zásuvkovým kombináciam VARIABOX jedinečné miesto u zákazníka.

 
 

← zoznam aktualit

 

Všetky naše produkty zakúpite v našej rozsiahlej predajnej sieti. V prípade otázok nás kontaktujte.

Kontaktujte nás