NG ENERGY - staveniskové rozvádzače

16.4.2024

Aktuálny katalóg s výberom základných produktov predstavuje najbežnejšie typy v ponuke staveniskových rozvádzačov NG ENERGY. 

Rozvádzače sú vyrobené z kvalitných polykarbonátových puzdier a osadené na pevnom a odolnom kovovom stojane. Tieto rozvádzače sú ideálne na použitie na staveniskách a iných vonkajších pracoviskách, kde je potrebné zaistiť bezpečnú distribúciu elektriny. 

Polykarbonátové puzdro rozvádzača zaisťuje vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu, poveternostným vplyvom a chemickým látkam.
Rozvádzače sú teda vhodné na použitie v najnáročnejších podmienkach a na rôznych miestach. Pevný kovový stojan zase zaisťuje stabilitu a jednoduchú manipuláciu s rozvádzačom. 
Rozvádzače môžu byť vyrobené v akejkoľvek konfigurácii podľa Vašich potrieb a požiadaviek. Pokiaľ teda hľadáte špeciálne riešenie pre Vaše pracovisko, obráťte sa na nás s akoukoľvek požiadavkou a radi Vám vyrobíme rozvádzač presne podľa Vašich špecifikácií. Veríme, že naše nové staveniskové rozvádzače pre Vás budú spoľahlivým a bezpečným riešením na distribúciu elektriny na stavenisku.  

Nový výberový katalóg NG ENERGY na stiahnutie

 
 

← zoznam aktualit

 

Všetky naše produkty zakúpite v našej rozsiahlej predajnej sieti. V prípade otázok nás kontaktujte.

Kontaktujte nás